kulainşaat
Hakkımızda
1990’dan bugüne..

Hızla akıp giden zamana karşı, kuruluşundan bugüne gerçekleştirdiği doğru projelerle yoluna başarı ile devam eden Kula İnşaat Tekstil Gıda Cam Plastik Doğrama San. Ve Tic. Ltd.Şti temeli 1990”lara uzanan bir hikâyenin baş kahramanıdır. Bugüne kadar konut, iş ve alışveriş merkezlerine kadar birçok farklı proje gerçekleştiren ve sektörde adından sıkça söz ettiren Kula İnşaat, ayrıcalıklı iş ve yaşam alanları üzerine geliştirdiği farklı konseptleri hayata geçirdiği projeleri ile yaşama değer veren bir mimari anlayışı benimsemiştir.

Geleceğe yakışır projeler gerçekleştirmeyi amaçlayan ve bu doğrultuda sektörde fark gösteren işlerin altına imza atan Kula İnşaat, daima daha iyi, güvenilir, kaliteli yaşam alanları için çalışmaktadır.

PROJELERİMİZİ İNCELEMEK İSTER MİSİNİZ?

Misyonumuz

Sektörle ilgili gelişmeleri takip eden, bunları yaptığı işlere taşıyan, sektöründe lider, uluslararası standartlarda bir firma olmak.

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlara, güvenilir ekonomik ve kullanışlı yapıları hızla sunarak, onlarla beraber gelişen ve büyüyen dinamik bir firma olmak.

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyetini ve beklentilerini kriter kabul ederek, müşteri en önemli varlık olarak görmekteyiz. Şirketimiz çalışmalarını bu doğrultuda şekillendirmektedir.